Dorothee Schumacher

Dorothee Schumacher, je německá módní návrhářka a podnikatelka. Její móda je krásná, jednoduchá, vždy do detailu propracovaná .

V roce 1989 založila svou vlastní značku, kterou rozšířila do 45 zemí světa. Její kolekce jsou zastoupeny ve více než 600 módních domech na celém světě. Její oblečení si oblíbila nejedna celebrita.

 V roce 2006 se její firma podílela na kostýmech pro film Ďábel nosí Pradu.

 

Mezi její oblíbené kousky patří trička. Jak sama říká:  "Krása triček spočívá v jejich flexibilitě.  Trika jsou nezbytnou nutností každého šatníku, jsou slušivá a zároveň pohodlná. To je to, co ženy milují. "

Schumacher poprvé uvedla do prodeje trička v osmdesátých letech, kdy "na trhu byla k dostání pouze trika která vypadala jako pánské spodní prádlo".

Dorothee z nich učinila módní hit. Udala nový směr a ukázala celému světu, že tričko je důležitou součástí módního šatníku.

 Dnešní trička jsou pohodlná, šitá z kvalitních materiálů. Vybrat si můžete od jednobarevných po bohatě zdobená volánky, flitry, obrázky……fantazii se meze nekladou.

S tričkem v šatníku, jednoduše nemůžete udělat chybu!

 

Navštivte náš obchod Corner3 by Studio Cielo, U prašné brány 3, Praha 1. Sami se přesvědčte, že Dorothee Schumacher si na nic nehraje, její móda je opravdová……..
 

Dorothee Schumacher